ELBRUZ VE BADİN İSRAİL'E GİDİYOR
![ELBRUZ VE BADİN İSRAİL'E GİDİYOR](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/israil-yolculari.jpg)
ELBRUZ VE BADİN İSRAİL'E GİDİYOR
Çerkes Derneği Elbruz Halk Dansları Topluluğu ve Badin Müzik Grubu, 22 Temmuz'da İsrail'in Kfar Kama Kasabası'nda düzenlenecek Kafkas Halk Dansları Festivali'ne katılmak üzere 19 Temmuz Çarşamba akşamı yola çıkıyor.Çerkes Derneği Başkanı Demir KIZILKAYA, Yönetim Kurulu Üyesi Süreyya EFE, Çerkes Derneği önceki dönem Yönetim Kurulu Üyeleri; Melih AYKAN, Cansu NİZAL ve Özge ŞAHİN eşliğinde Ankara'dan yola çıkan 48 kişilik grup, 4 gün sürecek İsrail ziyaretlerini gerçekleştirecekler.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.