Çerkes Derneği I Anasayfa

  • +90(312) 222 8590
  • +90(541) 404 1864
  • [protected email address]

Jıle Çocuk Kulübü

 

Jıle Çocuk Kulübü, derneğimiz bünyesinde “Bugünün tohumları, geleceğin çınarları” sloganıyla kültürümüzün taşıyıcısı olan çocuklarımıza yönelik faaliyetler yürütmek amacıyla Funda ÇAĞIRMAZ, Ebru POLAT, Şüheda ESEN, Sevnur JALOUQA, Sinemis ERTAN ve Setenay AKMAN tarafından koordine edilerek 2019 yılında kurulmuştur.

Çocuklarımıza yönelik etkinliklerin sadece dansla sınırlı kalmadığı, çok çeşitli alanlarda kendilerini geliştirebilecekleri bu yeni oluşumla hedefimiz; kültürel değerlerini bilen, anadilini konuşabilen, kimliklerine bağlı, geleceğe umutla bakan nitelikli ve donanımlı bireyler yetiştirmek, aynı zamanda çocuklarımıza dernek ortamında güvenle sosyalleşebileceği bir alan kazandırmaktır.

2019 yılından itibaren Elbruz minikler ve çocuklar dans ekiplerini de bünyesinde barındıran kulübümüz; temel anadil eğitimi, çocuk yogası, robotik kodlama, seramik atölyesi, resim atölyesi, çini atölyesi ve heykel atölyesi gibi çeşitli alanlarda birçok faaliyet gerçekleştirmektedir.  Kulübün cumartesi etkinlikleri 9-13 yaş arası çocuklarımıza yönelik olup saat 10.30’da temel anadil eğitimi ile başlayan faaliyetlerimiz yemek molasının ardından etkinlik saatinde atölye çalışmaları ile saat 16.00’ya kadar devam etmektedir. Pazar günleri ise Elbruz Çocuklar(9-13 yaş) ve Elbruz Minikler(4-8) dans ekiplerimiz saat 10.30’da temel anadil eğitimi ve yoga dersinin ardından 13.30’a kadar dans çalışmalarını sürdürmektedir.

Çocuklarımızın bir yandan eğlenceli bir şekilde zamanlarını geçirebileceği, sağlıklı ve zinde kalabilmelerine yardımcı olan, bir yandan da Çerkes kültürünü ve danslarını öğrenebileceği, kimlik ve kültürel bilincin kazanılmasına olanak sağlayan bir aile ortamına tüm velilerimizi ve çocuklarını kayıt yaptırmak üzere derneğimize bekliyoruz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

  • Üye Başvuru Formu (Dernek üyesi olmayanlar için)
  • Kurs Başvuru Formu
  • 2 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

İletişim: 0312 222 8590

 


 

EKİBİMİZ

   Hatsuk Ebru POLAT


Kayseri Pınarbaşı'na bağlı Dikilitaş köyünden olan Hatsuk Ebru POLAT, Adıgelerin Kabardey boyundandır. Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olup şu an özel bir kurumda öğretmenlik yapmaktadır. 2019 yılından itibaren Ankara Çerkes Derneği bünyesinde faaliyetlerine başlayan Jıle Çocuk Kulübü’nün kurucu kadrosunda yer almaktadır. İleri seviyede Adıgece bilen Ebru Polat, Ankara’da yaşamaktadır.

   Wunej Sevnur JALOUQA 


Kahramanmaraş Göksun'a bağlı Karaahmet köyünden olan Wunej Sevnur JALOUQA, Adıgelerin Kabardey boyundandır. Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun olduktan sonra Avrupa Birliği projeleri üzerinde “Proje Asistanı” olarak çalışmıştır. 2012 yılından itibaren Ankara Çerkes Derneği çatısı altında Gençlik Komisyonu, Mülteci Komisyonu ve Dimak Dergisi’nde görev almıştır. 2019 yılından itibaren derneğimiz bünyesinde faaliyetlerine başlayan Jıle Çocuk Kulübü’nün kurucu kadrosunda yer alan Sevnur Jalouqa, özellikle anadil çalışmalarında görev almaktadır. 

 

   Altud Setenay AKMAN


Kayseri Pınarbaşı’na bağlı Pazarsu (Anzoreyıj) köyünden olan Altud Setenay AKMAN, Adıgelerin Kabardey boyundandır. Yıldız Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu olup, bir medikal firmasında “kalite sorumlusu” olarak çalışmaktadır. İyi derecede Adıgece ve İngilizce bilmektedir. İstanbul Kafkas Kültür Derneği çatısı altında; Mazenef Halk Dansları Topluluğu, İKKD Genç ve İKKD Sinema Kulübü’nde yer almıştır. 2019 yılından itibaren Ankara Çerkes Derneği bünyesinde faaliyetlerine başlayan Jıle Çocuk Kulübü’nün kurucu kadrosunda yer alan Akman, aynı zamanda yönetim kurulu üyesi olarak görevini yürütmektedir. 

 

   Siux Sinemis ERTAN


Kayseri Pınarbaşı’na bağlı Panlı köyünden olan Siux Sinemis ERTAN, Adıgelerin Abzeh boyundandır. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde “Yönetim-Organizasyon” üzerine yüksek lisansını tamamlayan ERTAN, halen İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde eğitimine devam etmektedir. 1997 yılından itibaren Ankara Çerkes Derneği üyesi olup Elbruz Halk Dansları Topluluğu kadrosunda uzun yıllar yer almıştır. 4 yıl boyunca Elbruz Minikler Ekibi eğitmenliği yapan Sinemis Ertan, 2007-2020 yılları arasında kuruculuğunu yaptığı Özel Sine Anaokulu’nda yönetici olarak çalışmıştır. Çocukların dernek içerisindeki aidiyet duygularının artmasına ve çok yönlü gelişimlerinin sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla çocuk gelişimi alanındaki tecrübelerini aktarabilmek için Jile Çocuk Kulübü kadrosuna dahil olmuştur.  

   Huran Feriha KANKOÇ


Kayseri Pınarbaşı’na bağlı Aşağıkızılçevlik (Mekeney) köyünden olan Huran Feriha KANKOÇ, Adıgelerin Kabardey boyundandır. Orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü'nden mezun olmuştur. Türkiye Elektrik Kurumu’nda bilgi işlem merkezinde çalıştıktan sonra TBMM Kanunlar Müdürlüğü’nde memuriyet hayatına başlamış ve bu kurumdan emekli olmuştur. Şu anda resim sanatı ile ilgilenen ve eserlerinde Çerkes kültürünü yansıtan Kankoç; Ankara, Kayseri, Bursa, Tokat ve Eskişehir’de düzenlenen etkinliklerde 3 karma ve 11 kişisel sergi açmıştır. Çerkes sanatçılarla sergi küratörlüğü yapmakta olan Feriha Kankoç, Ankara Çerkes Derneği çatısı altında Kadınlar komisyonunda ve Yönetim Kurulu'nda görev almıştır. Halen Yönetim Kurulu üyesi olarak görevine devam etmekte olup evli ve iki çocuk annesidir. İleri seviyede Adıgece bilmektedir.

   Pşenej Hülya Janset ÇEKİRGE


Gümüşhane Şiran’a bağlı Dumanoluğu köyünden olan Pşenej Hülya Janset ÇEKİRGE, Adıgelerin Abzeh boyundandır. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli seyahat acentelerinde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. MEB ve UNICEF tarafından düzenlenen “Haydi Kızlar Okula” gibi önemli eğitim projelerinde görev almıştır. Halen özel bir şirkette gayrimenkul satış danışmanı olarak çalışan Janset Çekirge, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde eğitimine devam etmektedir. Ankara Çerkes Derneği çatısı altında geçmiş dönemlerde Veliler Komisyonunda görev alıp çocuklar için çeşitli faaliyetlerde bulunduktan sonra Jile Çocuk Kulübü kadrosuna dahil olmuştur.

 


 

FAALİYETLERİMİZ

ELBRUZ MİNİKLER DANS EKİBİ
ELBRUZ ÇOCUKLAR DANS EKİBİ

Çocuklarımıza Çerkes kültürünü ve danslarını erken yaşta öğretmek ve kültürel bilinç kazanmalarına yardımcı olmak amacıyla kurulmuş olan minikler(4-8 yaş) ve çocuklar(9-13 yaş) ekiplerimiz bir yandan çocuklarımızın derneğimize ve camiamıza adaptasyonunu sağlarken, bir yandan da sağlıklı ve zinde kalabilmelerine yardımcı olan bir aktivite ortamı sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve müzisyenlerimiz eşliğinde çalışan çocuklarımız yoğun bir çalışma dönemini her yıl genellikle Haziran ayı içerisinde yapılan sezon sonu gösterileriyle sonlandırmakta ve çalışmalarının karşılığını kendilerini oyunlarımızı icra ederken sahnede göstererek almakta, ailelerine ve yakınlarına da unutulmaz bir gece ve büyük bir gurur yaşatmaktadır.

Bütün bunların yanı sıra, çalışma öncesi ve sonrasında temiz ve nezih kafeteryamızda çocuklarımız ve aileleri hoşça vakit geçirebilmekte, böylelikle velilerimizde bir metropol olan Ankara’da hemşerileriyle bir arada bulunma zevkini tadabilmekte ve sosyalleşme imkânına kavuşmaktadır. Bugüne kadar binlerce mezun veren topluluğumuz gittikçe daha çok sevilen ve talep gören bir topluluk haline gelmiştir. Önceki senelerden deneyimli ve geniş bir katılımcı grubuna sahip olan ekiplerimiz yeni katılımlarla daha da güçlenecek ve kültürümüzün yaşatılması misyonunu ifa etmeye devam edecektir.

Çalışmalarımız pazar günleri saat 10.30’da temel anadil eğitimi ve yoga dersinin ardından 13.30’a kadar devam etmektedir. Elbruz Minikler Ekibi (4-8 yaş) derneğimizin orta katında bulunan toplantı salonunda Elif Yıldız Savaş ve Memet Ali Gözütok eğitmenlerimiz eşliğinde, Elbruz Çocuklar Ekibi (9-13 yaş)  ise derneğimizin 3. katında bulunan Elbruz Gaytaoğlu Çalışma Salonu'nda Mohammad QARDAN eğitmenliğinde çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

 

Hamıta Elif Yıldız SAVAŞ

 

Düzce’nin Söğütlü(Hatip) köyünden olan (Hamıta) Elif Yıldız SAVAŞ, Ubıh’tır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu olan SAVAŞ, iyi derecede İngilizce bilmektedir. 2007-2014 yılları arasında Düzce Kuzey Kafkas Kültür Derneği Halk Dansları Topluluğu kadrosunda yer alan SAVAŞ, 2009-2011 yılları arasında İstanbul Kafkas Kültür Derneği MAZENEF Kafkas Halk Dansları Topluluğu’nda, 2011-2013 yılları arasında İstanbul Abhaz Kültür Derneği RİDADE Kafkas Halk Dansları Topluluğu’nda dansçılık yapmıştır. 2013-2016 yılları arasında İstanbul Hocapaşa Kültür Merkezi’nde sahne alan Beyazgül Teatral Dans Gösterisi’nde oyuncu olarak yer alan Elif Yıldız SAVAŞ, 2014 yılında Türkiye’nin ilk çocuk şehri Kidzmondo’da dans eğitmenliği de yapmıştır. 2016-2017 yılları arasında Düzce Adige Kültür Derneği Gençlik Komisyonu’nda yer almış ve Tızeğus Halk Dansları Topluluğu’nda dans eğitmenliği görevinde bulunmuştur. 2019 yılından itibaren Elbruz Halk Dansları Topluluğu Minikler ekibinin eğitmenliğini yürütmektedir.

Gulbek Memet Ali GÖZÜTOK 

 

Kayseri-Pınarbaşı Altıkesek köyünden olan (Gulbek) Memet Ali GÖZÜTOK Abaza’dır. Hacettepe Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun olan GÖZÜTOK, evli ve bir çocuk babasıdır. İyi seviyede İngilizce bilmektedir. 8 yaşından beri Ankara Çerkes Derneği bünyesinde yer alan Memet Ali GÖZÜTOK, 5 yıl Elbruz Halk Dansları Topluluğu Çocuklar ekibinde, on yıl da Elbruz Halk Dansları Topluluğu’nda dansçı olarak yer almıştır. Ayrıca çeşitli yıllarda Elbruz Halk Dansları Topluluğu, Çocuklar ve Nartıj ekiplerini de büyük bir özveriyle çalıştırmıştır. 2019 yılından itibaren Elbruz Halk Dansları Topluluğu Minikler ekibinin eğitmenliğini yürütmektedir.

Mohammad QARDAN

 

Ürdün’ün Amman şehrinden olan Mohammad QARDAN, Adıgelerin Kabardey boyundandır. Annesi de Hatay Reyhanlılı olan QARDAN, Ürdün Al-Zaytoonah Üniversitesi Muhasebe bölümü mezunu olup başlangıç seviyesinde Adıgece, ileri derecede İngilizce, Arapça ve Türkçe bilmektedir. 2002 yılında Al Jeel Al Jadeed(ныбжьыщIэ хасэ ансамбль) ekibine başlayan QARDAN, 2016-2017 yıllarında aynı ekibin dans eğitmenliğini yaptıktan sonra iki yıl boyunca Adana Çerkes Kültür Derneği Sozraş Halk Dansları Topluluğu’nu çalıştırmıştır. Profesyonel olarak “Calisthenics” sporu ile ilgilenen QARDAN, sporcu kimliği ile de tanınmaktadır. 2019 yılından itibaren Elbruz Halk Dansları Topluluğu'nun eğitmenliğini yürütmektedir.

 

TEMEL ANADİL EĞİTİMİ


Kültürümüzün en önemli unsurlarından biri olan dilimizi çocuklarımıza öğretmek ve onlarla birlikte gelecekte de yaşatabilmek amacıyla açılan anadil kursumuz, eğitmenlerimizden Hatsuk Ebru POLAT tarafından verilmektedir. Adıgece’nin doğu diyalektinde verilen anadil kursumuz cumartesi günleri 11.00-14.00 saatleri arasında isteğe bağlı olarak derneğimizin dil sınıfında verilmektedir. 7-15 yaş arası çocuklarımıza yönelik gerçekleştirilen kursumuzda çocuklarımız sıkılmadan anadillerini öğrenirken aynı zamanda sınıf arkadaşlarıyla dernekte sosyalleşme imkanı bulmaktadır. Pazar günleri ise tüm yaş gruplarından çocuklarımız dans çalışmalarından hemen önce temel anadil eğitimi almaktadır. 

ÇOCUK YOGASI


Erken yaşta başlanıldığı ve düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde çocukların ruhsal, fiziksel ve zihinsel gelişimine oldukça fayda sağlayan “Yoga” derslerimiz, pazar günleri gerçekleştirilen Elbruz Çocuklar ve Minikler ekibinin dans çalışmalarından önce eğitmenimiz Fatma GIŞ eşliğinde yapılmaktadır. Hem eğlendiren hem de rahatlatan çocuk yogası hareketleri, çocukların çok daha güçlü ve esnek bir vücuda sahip olmalarını sağladığı gibi çocuklarda denge gelişimine destek olmak, konsantrasyon ve odaklanmayı arttırmak, zihni rahatlatmak ve yaratıcılıklarını arttırmak gibi faydaları vardır.

ROBOTİK KODLAMA DERSİ


“Robotik” ve “Kodlama” olarak iki disiplinin ışığı altında ortaya çıkan yeni bir kavram olan Robotik Kodlama; bir robotun hareketlerini kontrol edebilmek veya yönlendirmek için yapılan kodlama (programlama) çalışmalarıdır. Gittikçe dijitalleşmeye başlayan dünyada hızlı bir şekilde gelişmekte olan ve günümüz insanının bilimsel ve teknolojik ihtiyaçları doğrultusunda erken yaşlardan itibaren çocukların alabilecekleri eğitimler arasına giren robotik kodlama eğitiminin temel amacı özelliklerde çocukların problem belirleme, çözüm yolları arama ve çözme yeteneğini pek çok yönden gelişmesine katkı sağlamaktır. Eğitmenimiz Şamil KORKMAZ eşliğinde 9-13 yaş arası çocuklarımıza yönelik verilen derslerimiz Jıle Çocuk Kulübü’nün cumartesi etkinlikleri arasında yer almaktadır. 

ÇİNİ ATÖLYESİ


Çini atölyesi, çocuklarımızın erken yaşta sanat alanındaki potansiyel, ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalarımızdan biridir. Toprağın pişirildikten sonra şekil verilerek ve renklendirilerek eşyalar üretilmesi ile oluşturulan çini sanatında, kullanımı çocuklara uygun olan su bazlı boyalar ile yapılan objeler fırınlama aşamasıyla birlikte hazır hale gelmekte ve çocuklarımız kendi yaratıcılıklarıyla çiniler tasarlamaktadırlar. Eğitmenimiz Wagaje Saadet Özgür ALTUNIŞIK eşliğinde yapılan atölye çalışmalarımızda, çocuklarımızın özgüven duygularını kuvvetlendirmek, yaratıcılıklarını arttırmak, el becerilerini geliştirmek ve sanata dair bakış açısı kazandırmak hedeflenmektedir.

SERAMİK ATÖLYESİ


Eğitmenimiz Yağmur Bilgici TURHAN tarafından gerçekleştirilen seramik atölyesi çalışmalarımızda çocuklarımız, gözlemledikleri, hissettikleri ve hayal dünyasında düşündükleri şeyleri seramikle şekillendirerek diledikleri nesneleri üretmektedir. Çocukların bilek ve parmak kaslarını geliştiren seramik atölyesi çalışmaları ile çocuklar kendilerini ifade edebilmenin en yaratıcı yollarını bulmaktadır Seramik atölyelerine katılan çocuklar sabırlı olmayı ve çözüm odaklı olmayı öğrenmektedir. Yapmak istedikleri ürünlerin sonucunu beklemeyi, daha iyi bir sonuç almak için tekrar denemeyi, iyi sonuçlar aldığında bir işi başarıyla tamamlamanın verdiği güven duygusunu yaşamaktadır. Bu şekilde hem yaratıcılıkları hem zevkleri gelişen çocuklar, duygularını daha iyi ifade etmeye başladığı gibi, enerjilerini boşaltarak ruhsal açıdan sağlıklı bireyler olarak yetişmektedirler.

RESİM ATÖLYESİ


Resim atölyesi; çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirebilecekleri, hayâl güçlerini, el becerilerini, yaratıcılıklarını, renkleri kullanarak ortaya çıkarmalarını; estetik ve sanatsal kaygıları erken yaşlarda hayatlarına katmayı hedeflediğimiz bir atölyemizdir. Eğitmenimiz Haj Hümeyra ALTUNIŞIK eşliğinde yapılan etkinliklerde yaş gruplarına uygun olarak çocuklarımız renk bilgisi, çizgi, perspektif, oran-orantı, denge, kompozisyon gibi resmin temel disiplinlerini öğrenirken; onların kuru boya, sulu boya, pastel boya, akrilik, kara kalem, baskı türleri gibi çeşitli tekniklerle temel eğitim almalarını amaçlamaktayız. Ders saatleri içinde bir yandan da sanat tarihi, sanat akımları ve ressamlar ile ilgili çeşitli bilgilerin de verildiği atölyemizde çocukların sadece resim ile ilgili değil; sosyalleşmeleri, paylaşımcılığı öğrenmeleri, özgün fikirlerini yansıtmaları, yeni fikirlere açık ve saygılı olmaları da hedeflenmektedir.

HEYKEL ATÖLYESİ


Heykel atölyesi, çocuklarımızın gelişim alanlarını keşfedebileceği, sanatsal bakış açılarını güçlendireceği, aynı zamanda onlara keyifli zaman geçirebilecekleri bir ortam sunmaktadır. Kendini rahat bir şekilde ifade edemeyen çocuklar için güçlü bir iletişim aracı olan heykel sanatı, çocukların üç boyutlu algılama süreçlerinin de gelişmesine katkı sağlamaktadır. Eğitmenimiz Şogen Kaan DİNÇER tarafından gerçekleştirilen atölye çalışmalarımızda çocuklarımız yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirmektedir.

Fotoğraf Albümü

Elbruz Çocuklar ve Minikler Ekibi Tanışma Toplantısı
Jıle Çocuk Kulübü Yıl Sonu Partisi - 2020
Jıle Çocuk Kulübü Yıl Sonu Partisi - 2020
Jıle Çocuk Kulübü Yıl Sonu Partisi - 2020
Jıle Çocuk Kulübü Yıl Sonu Partisi - 2020
Jıle Çocuk Kulübü Yıl Sonu Partisi - 2020
Jıle Çocuk Kulübü Yıl Sonu Partisi - 2020
Jıle Çocuk Kulübü Yıl Sonu Partisi - 2020
Jıle Çocuk Kulübü Yıl Sonu Partisi - 2020
Jıle Çocuk Kulübü Yıl Sonu Partisi - 2020
Elbruz Çocuklar ve Minikler Ekibi Temel Anadil Eğitimi

İlgili Haberler

JILE ÇOCUK KULÜBÜ ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

JILE ÇOCUK KULÜBÜ ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

14 Kasım 2020, Cumartesi

"Bugünün tohumları, geleceğin çınarları" sloganıyla 2019 yılında faaliyetlerine başlayan, yoğun ve verimli bir dönemin ardından pandemi nedeniyle fiziki çalışmalarına ara vermek zorunda kalan Jıle Çocuk Kulübü'nün yeni dönem etkinlikleri başlıyor.

JILE ÇOCUK KULÜBÜ ANADİL DERSLERİNE UZAKTAN EĞİTİMLE DEVAM EDİYOR

JILE ÇOCUK KULÜBÜ ANADİL DERSLERİNE UZAKTAN EĞİTİMLE DEVAM EDİYOR

05 Mayıs 2020, Salı

Salgın hastalık sebebiyle rutin dernek faaliyetlerimize ara vermek zorunda kaldığımız şu süreçte faaliyetlerimizin bir kısmını online olarak sürdürmeye çalışıyoruz.

ROBOTİK KODLAMA KURSU 3. GRUP KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

ROBOTİK KODLAMA KURSU 3. GRUP KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

09 Mart 2020, Pazartesi

Jıle Çocuk Kulübü'nün cumartesi etkinlikleri arasında yer alan ve oldukça ilgi gören Robotik Kodlama kursu için 3. grup kayıtlarımız başlamıştır.

JILE ÇOCUK KULÜBÜ YENİ YILI HEP BİRLİKTE KARŞILADI

JILE ÇOCUK KULÜBÜ YENİ YILI HEP BİRLİKTE KARŞILADI

31 Aralık 2019, Salı

29 Aralık Pazar Günü Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisleri'nde yoğun katılımla gerçekleşen yeni yıl partisinde velilerimiz ve çocuklarımız birlikte güzel vakit geçirdiler.

JILE ÇOCUK KULÜBÜ'NÜN CUMARTESİ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

JILE ÇOCUK KULÜBÜ'NÜN CUMARTESİ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

04 Kasım 2019, Pazartesi

Çocuklarımız için dans kurslarının yanı sıra onların hem kültürel hem kişisel açıdan gelişimlerine katkı sağlayacak kurs ve etkinliklerle daha kapsamlı bir oluşum hayaliyle yola çıkan JILE Çocuk Kulübü'nün cumartesi etkinlikleri 9-13 yaş arası çocuklarımızın katılımı ile gerçekleştirildi.

ELBRUZ MİNİKLER VE ÇOCUKLAR EKİBİ İLK ÇALIŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ

ELBRUZ MİNİKLER VE ÇOCUKLAR EKİBİ İLK ÇALIŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ

22 Ekim 2019, Salı

Bu seneden itibaren JILE Çocuk Kulübü bünyesinde yer alacak olan Elbruz Minikler ve Çocuklar ekibimiz Pazar günü ilk çalışmasını coşkulu bir şekilde gerçekleştirdi.

JILE ÇOCUK KULÜBÜ TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

JILE ÇOCUK KULÜBÜ TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

18 Ekim 2019, Cuma

"JILE Çocuk Kulübü" tanışma toplantısı 13 Ekim Pazar günü velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Çocuklarımız için dans kursunun yanında onların hem kültürel hem kişisel açıdan gelişimlerine katkı sağlayacak kurslarla ve etkinliklerle daha kapsamlı bir oluşum hayaliyle yola çıkan JILE Çocuk Kulübü, kendilerini, hocalarını ve amaçlarını tanıttıkları bir sunum gerçekleştirdi.

 
3WTURK CMS v8.3.1