TEŞEKKÜRLER YUSUF HATKO!
![TEŞEKKÜRLER YUSUF HATKO!](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/70774480_2573720252686923_4052751850837901312_n.jpg)
20 Eylül 2019, Cuma
TEŞEKKÜRLER YUSUF HATKO!
“Elbruz Halk Dansları Topluluğu” dans eğitmenliğini iki yıldır büyük bir özveriyle yürüten derneğimiz emektarlarından hocamız Yusuf Hatko'ya Elbruz bünyesinde yer alan her yaştan dansçımıza ve derneğimize vermiş olduğu emeklerden dolayı çok teşekkür ediyor, her zaman yanımızda olduğunu biliyor ve kendisini Ankara Çerkes Derneği ailesinin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyuyoruz.TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.