GEÇMİŞİN ÇOCUKLARI ELBRUZ GENÇLERİ, GELECEĞİN GENÇLERİ ELBRUZ ÇOCUKLARIYLA BULUŞUYOR
![GEÇMİŞİN ÇOCUKLARI ELBRUZ GENÇLERİ, GELECEĞİN GENÇLERİ ELBRUZ ÇOCUKLARIYLA BULUŞUYOR](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img-20200211-wa0017.jpg)
GEÇMİŞİN ÇOCUKLARI ELBRUZ GENÇLERİ, GELECEĞİN GENÇLERİ ELBRUZ ÇOCUKLARIYLA BULUŞUYOR
JILE Çocuk Kulübü, bu soğuk kış günlerinde çocuklarımızın içini ısıtacak bir etkinlik organize etti. 15 Şubat Cumartesi akşamı 19.30’da geçmişin çocukları Elbruz gençleri, geleceğin gençleri Elbruz çocukları buluşuyor.Jıle Çocuk Kulubü bünyesinde yer alan Elbruz Çocuklar Ekibi ile Elbruz Halk Dansları Topluluğu’nda yer alan dansçılarımız sıcak çikolata eşliğinde danslarını, müziklerini, sohbetlerini ve muhabbetlerini paylaşmak için bir araya geliyor.
Çocuklarımızın hem mahalli düğün kültürünü hem de sahne danslarının anlamlarını, nasıl icra edildiğini yakından görüp öğreneceği, aynı zamanda abileri ve ablaları ile eğlenceli bir zaman geçirecekleri bu güzel ve anlamlı etkinliğe mutlaka katılımlarınızı bekliyoruz.
KAMUOYUNUN DİKKATİNE
Moskova’da gerçekleştirilen, masum sivilleri hedef alan menfur terör saldırısını şiddetle kınıyor, saldırıdan etkilenenlere acil şifalar diliyor, hayatını kaybedenlerin ailelerine ve yakınlarına en derin taziyelerimizi sunuyoruz.
MESLEK GRUPLARI İFTAR PROGRAMI
Ankara Çerkes Derneği meslek toplantılarına bu yıl da iftar programları ile devam ediyor. Ankara’da yaşayan benzer sektörlerde yer alan üyelerimizi bir araya getirmek, üyelerimiz arasındaki mesleki dayanışma ve dostluğu artırmak amacıyla düzenleyeceğimiz iftar programlarında tüm hemşehrilerimizi derneğimize bekliyoruz.
KAMUOYUNUN DİKKATİNE
Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan’ı basına yansıyan ve katıldığı programlarda sarf ettiği iddia edilen, toplumumuz hakkında kabul edilemeyecek anlamlar yüklü sözleri dolayısıyla şiddetle kınıyoruz.
FİTRE, ZEKAT ve BAĞIŞLARINIZLA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK OLUN!
Birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın ön planda olduğu Ramazan ayında fitre, zekat ve bağışlarınızı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz.
RUSTAM YAKHIKHANOV 10. ULUSLARARASI ÇAĞDAŞ SANAT FUARI RESİM SERGİSİ
7-10 Mart 2024 Tarihleri arasında 10. Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Ankara’da resim sergisi olan Çeçen Ressam Rustam Yakhikhanov’da bu fuarda resimlerini sergileyecek. Detaylı etkinlik programı ve bilet satın almak için artfairankara.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.