ELBRUZ HALK DANSLARI TOPLULUĞU 24 ARALIK’TA GELENEKSEL KFAR KAMA ÇERKES FESTİVALİNDE!
![ELBRUZ HALK DANSLARI TOPLULUĞU 24 ARALIK’TA GELENEKSEL KFAR KAMA ÇERKES FESTİVALİNDE!](uploads/haberler/whatsapp-image-2020-12-21-at-14-06-29.jpg)
ELBRUZ HALK DANSLARI TOPLULUĞU 24 ARALIK’TA GELENEKSEL KFAR KAMA ÇERKES FESTİVALİNDE!
Bu yıl pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilmesine karar verilen Geleneksel Kfar Kama Çerkes Festivali yılbaşından hemen önce 24 Aralık Perşembe akşamı 20.00’de Youtube üzerinden yayınlanacaktır.Üç farklı ülkeden üç dans ekibinin performans göstereceği festivalde Türkiye’den KAFFED’in organizasyonu ile derneğimizin halk dansları topluluğu “ELBRUZ” sahne alacaktır.
Ürdün’den NADİ EL JİLL, İsrail'den TİPSA ve Türkiye’den ELBRUZ’un önceden çekilen sahne performansları ile katılacağı online gösteri 24 aralık perşembe akşamı 20.00’de Kfar Kama Belediyesi’nin resmi youtube kanalından yayınlanacak olup sizleri de bu görkemli festivali izlemeye davet ediyoruz.
Yayını izlemek için:
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.