ELBRUZ MARKA TESCİLİ 10 YIL SÜRE İLE UZATILMIŞTIR!
![ELBRUZ MARKA TESCİLİ 10 YIL SÜRE İLE UZATILMIŞTIR!](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/88098679_2917172595008352_1605646117423284224_o.jpg)
01 Mart 2020, Pazar
ELBRUZ MARKA TESCİLİ 10 YIL SÜRE İLE UZATILMIŞTIR!
04.07.2018 tarihinde 10 yıllık koruma süresi dolan "ELBRUZ" marka tescili, Yönetim Kurulu'muzun 23.10.2019 tarihli başvurusu üzerine Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 10 yıl süre ile uzatılmıştır. Marka tescili ile ilgili başvuru ve takip aşamasındaki desteklerinden dolayı sayın Murat Kuş'a teşekkür ederiz.TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.