Sonraki

Önceki

Gençlik Komisyonumuz İKKD Genç'i Ağırladı


Gençlik Komisyonumuz İKKD Genç'i Ağırladı

Nisan ayında yapılan davet üzerine İstanbul Kafkas Kültür Derneği'ni ziyaret eden Gençlik

Komisyonumuz, bu kez Ankara'da İKKD Genç'i ağırladı.

Geçtiğimiz cumartesi günü Ankara'ya gelen misafirlerimiz yoğun bir ilgiyle karşılandılar. Misafirlerimiz için verilen yemekten önce iki derneğin Gençlik Komisyonları bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda gençlerimiz fikir alışverişinde bulundular ve belli konularda ortak hareket etme kararı aldılar. İki derneğin gençleri arasındaki bu dostluğun ve birlikteliğin diğer derneklerin de katılımıyla sürdürülmesi sonucuna varıldı.

Akşam verilen yemekten sonra gençlerimiz düğünde biraraya geldi. Coşkulu geçen düğünün ardından yapılan zexeste gençlerimiz eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Pazar sabahı gençlerimiz Tarihi Hamamönü mekanında yaptıkları kahvaltının ardından oradaki mekanları gezdiler. Yapılan gezintiden sonra dernekte buluşan gençlerimiz birbirlerine hediyeler takdim ettiler ve vedalaştılar.

Yapılan daveti kırmayıp misafirimiz olan İKKD Genç'e, onları bize yakışır şekilde ağırlayan Gençlik Komisyonumuza ve umutlarımızı tazeleyen tüm gençlerimize teşekkür ederiz. Bu birlikteliğin diğer derneklerdeki gençlerin de katılımıyla devam etmesi en büyük dileğimizdir.

Foto: Yalçın Erdoğan, Fatih Ersem

12151 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: