GENÇLİK KOMİSYONUMUZ İKKD GENÇ'İ AĞIRLADI
![GENÇLİK KOMİSYONUMUZ İKKD GENÇ'İ AĞIRLADI](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/cerkes_1.jpg)
GENÇLİK KOMİSYONUMUZ İKKD GENÇ'İ AĞIRLADI
Nisan ayında yapılan davet üzerine İstanbul Kafkas Kültür Derneği'ni ziyaret eden Gençlik Komisyonumuz, bu kez Ankara'da İKKD Genç'i ağırladı.Geçtiğimiz cumartesi günü Ankara'ya gelen misafirlerimiz yoğun bir ilgiyle karşılandılar. Misafirlerimiz için verilen yemekten önce iki derneğin Gençlik Komisyonları bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda gençlerimiz fikir alışverişinde bulundular ve belli konularda ortak hareket etme kararı aldılar. İki derneğin gençleri arasındaki bu dostluğun ve birlikteliğin diğer derneklerin de katılımıyla sürdürülmesi sonucuna varıldı.
Akşam verilen yemekten sonra gençlerimiz düğünde biraraya geldi. Coşkulu geçen düğünün ardından yapılan zexeste gençlerimiz eğlenceli dakikalar geçirdiler.
Pazar sabahı gençlerimiz Tarihi Hamamönü mekanında yaptıkları kahvaltının ardından oradaki mekanları gezdiler. Yapılan gezintiden sonra dernekte buluşan gençlerimiz birbirlerine hediyeler takdim ettiler ve vedalaştılar.
Yapılan daveti kırmayıp misafirimiz olan İKKD Genç'e, onları bize yakışır şekilde ağırlayan Gençlik Komisyonumuza ve umutlarımızı tazeleyen tüm gençlerimize teşekkür ederiz. Bu birlikteliğin diğer derneklerdeki gençlerin de katılımıyla devam etmesi en büyük dileğimizdir.
Foto: Yalçın Erdoğan, Fatih Ersem
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.