GENÇLİK KOMİSYONUMUZ SEÇİLDİ
![GENÇLİK KOMİSYONUMUZ SEÇİLDİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img_20191109_184750.jpg)
GENÇLİK KOMİSYONUMUZ SEÇİLDİ
Derneğimizin 2019-2020 dönemi Gençlik Komisyonu yönetim kurulu ve üyeleri 8 Kasım Cuma akşamı yapılan seçimli toplantı ile belirlenmiştir. Koşiy Yahya Koşar ve Şogen Nesren Baki Dinçer temsilciliğinde oluşturulan yeni Gençlik Komisyonumuzu tebrik ediyor, derneğimiz ve tüm gençlerimiz için hayırlı olmasını diliyoruz.Daha önce de belirttiğimiz üzere kültürüne ve kimliğine bağlılığını yitirmeden fikir ve proje üretilen, entelektüel söylemler geliştirilebilen, çağın gerektirdiği değişime ayak uydurulan, yenilikçi bir dönemin başlangıcı olması adına yönetim kurulumuz olarak gençlerimize elimizden gelen desteği vermeye hazırız.
(Ankara Çerkes Derneği Yönetim Kurulu)
Ankara Çerkes Derneği Gençlik Komisyonu
1- KOŞİY Yahya Koşar
2- ŞOGEN Nesren Baki Dinçer
3- BERZEG Setenay Ağdeniz
4- CİNCAL Cenk Ceylan
5- ÇOUGA Aleyna Atakul
6- GOGUA Nart Kök
7- ŞIRUH Ömer Çağatay Duman
8- KAJMIJ Umut Kaya
9- ANDURHAY Yiğit Soylu
10- ABAZE Burak Nart Özyapı
11- ŞUĞUŞE Süheyla Tuzcuoğlu
12- KALMUK Janserey Kalmuk
13- SHAĞUJ Jan Berat Şahin
14- AJUK Hasan Nart Yağmur
15- WAGAJE Nisa Özgür
16- YEMUZ Celal Ocak
17- GENDERGENOY Sunja Cehar Önlü
18- GEDİGOY Setenay Öztürk
19- TOĞUJATE Line Bozkurt
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.