Sonraki

Önceki

​“DİJİTAL DÖNÜŞÜM ve BLOCKCHAIN” EĞİTİM VE SERTİFİKA PROGRAMINA GENÇLERİMİZ KATILDI


​“DİJİTAL DÖNÜŞÜM ve BLOCKCHAIN” EĞİTİM VE SERTİFİKA PROGRAMINA GENÇLERİMİZ KATILDI

inans dünyasında yeni mevzuat ile birlikte gerçekleşecek dijital değişim ve dönüşüm sürecinin daha kolay ve yönetilebilir hale getirilmesinin hedeflendiği ve bu süreçte etkin olarak rol almak isteyenlere yönelik gerçekleştirilen “Dijital Dönüşüm ve Blockchain” eğitim ve sertifika programına Derneğimizden 6 gencimiz katılım gösterdi.

22-23 Şubat tarihlerinde “Rekabet Akademisi” tarafından gerçekleştirilen “Dijital Dönüşüm ve Blockchain” sertifika programının ilk gününde ekonomist-eğitmen Özlem DALLI tarafından verilen eğitimde dijital dönüşümün hayatımıza katkıları ve geleceğin meslekleri üzerinde konuşmalar gerçekleştirildikten sonra kodlanmış bir oyunun algoritmik düşünülmesi ile ilgili pratik yapıldı. Eğitimin ikinci gününde Nurettin Ellialtıoğlu ile paranın tarihi ile başlayan sürecin bitcoin ve kripto paraya kadar nasıl geliştiği ve günümüzde Blockchain’in nasıl bir sistem olduğu ayrıntılı bir şekilde incelendi.

İki günlük yoğun bir eğitimin ardından gençlerimiz, uluslararası izlenebilirliği olan eğitim sertifikası almaya hak kazandı. Eğitim ve sertifika programına gençlerimizin ücretsiz olarak katılım sağlamasına vesile olan sayın Zehra DEMİRCAN’a ve Özlem DALLI’ya teşekkürlerimizi sunuyor, gençlerimize başarılar diliyoruz.

727 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: