Sezonun başından beri çalışmalarına ara vermeksizin devam eden Nıbjeug Tiyatro Topluluğu, Corona virüs salgını sebebiyle geçirdiğimiz bu zor günler olmasaydı yarın akşam Keçiören Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde muhteşem bir tiyatro gösterimi ile sahnede olacaktı.
İnanıyoruz ki, bu sıkıntılı günler geçtikten sonra yine kahkahalarımızın salonda yankılanacağı neşeli günlerde sağlıkla, mutlulukla hep birlikte buluşacağız.
Bütün tiyatroların kapalı olduğu bir günde perdelerin en kısa sürede açılması dileğiyle, başta Nıbjeug Tiyatro Topluluğu olmak üzere tiyatroya gönül vermiş olan herkesin 27 Mart Dünya Tiyatro Günü kutlu olsun.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.