ÇERKES SANATÇILAR SERGİSİ, "1864'TEN İZLER" AÇILDI!
![ÇERKES SANATÇILAR SERGİSİ, "1864'TEN İZLER" AÇILDI!](uploads/haberler/lr-1-of-1-10.jpg)
ÇERKES SANATÇILAR SERGİSİ, "1864'TEN İZLER" AÇILDI!
Türkiye’nin birçok şehrinden değerli sanatçılarımızın eserlerinin yer aldığı "1864'ten İzler" adlı sanat sergimizin açılışı 5 Haziran Cumartesi günü Ulucanlar Cezaevi Müzesi Matbaa Sergi Salonu'nda yapıldı.
Pandemi nedeniyle uzun bir süredir fiziki etkinliklerde buluşamadığımız hemşehrilerimiz, kademeli normalleşme tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen ilk etkinliğimize yoğun ilgi gösterdiler.
Derneğimizin 60. kuruluş yıl dönümü ve Çerkes Soykırımı ve Sürgünü’nün 157. yıl dönümü vesilesiyle gerçekleştirilen ve katılımcıların büyük beğenisini toplayan sergimizi 11 Haziran'a kadar ziyaret edebilirsiniz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.