25 NİSAN ADIGE BAYRAĞI GÜNÜ KUTLU OLSUN!
![25 NİSAN ADIGE BAYRAĞI GÜNÜ KUTLU OLSUN!](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/c-jq5moxuakvwmu.jpg)
25 Nisan 2020, Cumartesi
25 NİSAN ADIGE BAYRAĞI GÜNÜ KUTLU OLSUN!
Adıgey Cumhuriyeti Adıge Xase’nin 2010 yılı Mart ayında gerçekleştirdiği toplantı ile 25 Nisan, Adıge Bayrağı Günü olarak ilan edildi. Bu tarihten itibaren başta anavatandaki cumhuriyetlerimiz olmak üzere tüm diasporada coşkuyla kutlanan, birlik ve beraberliğimizin sembolü olan bayrağımızın sonsuza kadar dalgalanması dileğiyle, tüm halkımızın "Adıge Bayrağı Günü" kutlu olsun.
АДЫГЭ НЫПЫМ И МАХУЭМК|Э ДЫНОХЪУЭХЪУ
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.