1 MAYIS İŞÇİ ve EMEKÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN!
![1 MAYIS İŞÇİ ve EMEKÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN!](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/95097979_3052948871430723_6074905217814495232_n.jpg)
1 MAYIS İŞÇİ ve EMEKÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Salgın hastalık sebebiyle büyük bir risk altında çalışan sağlık çalışanlarının, kargo ve market çalışanlarının, sokağa çıkma kısıtlamaları sebebiyle işine gidemeyen gençlerin, yaşlıların, bu süreçte işini kaybedenlerin, üretimin ve kamusal hizmetlerin durmaması için işine gitmek zorunda kalanların, zor koşullarda çalışıp hak ettiği ücreti alamayanların, kayıt dışı çalıştırılanların, emeği sömürülenlerin, çalıştığı yerde toplumsal cinsiyet eşitsizliğine uğrayanların, kısacası alın teri döken tüm işçilerin ve emekçilerin 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı kutlu olsun!
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.