ONLINE ANADİL KURSLARIMIZ BAŞLADI
![ONLINE ANADİL KURSLARIMIZ BAŞLADI](uploads/haberler/whatsapp-image-2020-12-05-at-19-23-22.jpg)
ONLINE ANADİL KURSLARIMIZ BAŞLADI
Anadilini hiç bilmeyenler için konuşma ve dilbilgisi eğitimine yönelik gerçekleştirmiş olduğumuz online anadil kurslarımız başladı.
1 Aralık Salı akşamı Trapş-ipha Gül Ece Liman eğitmenliğinde başlayan Abazaca dil kursunun ardından 3 Aralık Perşembe akşamı Asiyat Bijo eğitmenliğinde Adıgece (Doğu Diyalekti) ve Digeş Kevser Merve Daşdemir eğitmenliğinde Adıgece (Batı Diyalekti) dil kurslarına yoğun bir katılım gerçekleştirildi.
Amerika, Almanya, Belçika, Hollanda, Ürdün, Suudi Arabistan, Danimarka ve Türkiye'nin birçok şehrinden 187 kişinin katılımı ile başlayan dil kurslarımız haftada bir gün olmak üzere 3 ay boyunca devam edecektir.
Pandemi döneminde anadilimizin yaşatılması için büyük emekler veren eğitmenlerimize ve anadilini öğrenmek için çaba gösteren tüm katılımcılarımıza başarılar diliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.