NIBJEUG TİYATRO TOPLULUĞU TOKAT'TA SAHNE ALDI
![NIBJEUG TİYATRO TOPLULUĞU TOKAT'TA SAHNE ALDI](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img_1309.jpg)
NIBJEUG TİYATRO TOPLULUĞU TOKAT'TA SAHNE ALDI
Derneğimizin güzide topluluklarından biri olan Nıbjeug Tiyatro Topluluğu'nun Çerkes kültürünü tanıtmak, yaşatmak ve toplumsal değerlerimizin önemini tiyatro ile anlatmak için çıktığı yolda bu seferki durağı Tokat’tı.Tokat Çerkes Derneği’nin 27 Temmuz’da düzenlediği gecede misafir olarak sahne alan Nibjeug, seyirciden büyük beğeni aldı.
Tokat Çerkes Derneği’ne misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.