NIBJEUG TİYATRO TOPLULUĞU GÖLBAŞI'NDA SAHNE ALDI
![NIBJEUG TİYATRO TOPLULUĞU GÖLBAŞI'NDA SAHNE ALDI](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/dsc_0552.jpg)
NIBJEUG TİYATRO TOPLULUĞU GÖLBAŞI'NDA SAHNE ALDI
Kuruluşunun 20. yılında derneğimizin tiyatro topluluğu NIBJEUG tarafından sergilenen “Bir Nıbjeug İşi” isimli oyun, Gölbaşı Kafkas Derneği ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz gecede izleyiciyle buluştu.18 Ocak Cumartesi akşamı, Gölbaşı Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kongre ve Kültür Merkezi’nde yaklaşık 200 kişi tarafından izlenen oyun katılımcılardan büyük beğeni aldı.
Gölbaşı Belediye Başkanı sayın Ramazan Şimşek'in de katıldığı gecemizin sonunda Gölbaşı Kafkas Derneği başkanı Tolga Gençer ve Derneğimiz başkanı Bislan Jalouqa 20. yılında sergilenen bu güzel gösteri için Nıbjeug Tiyatro Topluluğu'na teşekkürlerini ve güzel dileklerini ilettiler.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.