KADINLAR KOMİSYONU TANIŞMA ÇAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![KADINLAR KOMİSYONU TANIŞMA ÇAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/82222791_2817610711631208_355591883012964352_n.jpg)
KADINLAR KOMİSYONU TANIŞMA ÇAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Derneğimizin Kadınlar Komisyonu tarafından organize edilen tanışma çayı 11 Ocak Cumartesi günü Yaşamkent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.Geçmişte derneğimize büyük emekleri geçen üyelerimizin de yer aldığı ekinliğimize yaklaşık 250 kişi katıldı. Kadınlar komisyonu başkanı Dilek Altındal tarafından organizasyonun açılış konuşması gerçekleştirilirken yeni oluşturulan kadınlar komisyonu üyeleri de katılımcılara tanıtıldı. Sezon içerisinde yapılması planlanan etkinlikler ve çalışmalarla ilgili dernek başkanımız Bislan Jalouqa tarafından bilgi verilirken, Gençlik Komisyonu temsilcilerinden Nesren Dinçer tarafından da komisyon faaliyetleri hakkında bir sunum yapıldı.
Kafkas Dernekleri Federasyonu başkanı Yıldız Şekerci ve derneğimizin ilk kadınlar komisyonu başkanı Suzan Arı’nın da konuşma yaptığı programımızda uzman pedagog Nurhayat Yıldır tarafından “Çocuk Psikolojisi, Aile-Çocuk İlişkisi” ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi.
Yapılan tüm konuşmaların ardından mahalli oyunlarımızla güzel bir gün geçiren katılımcılar en yakın zamanda tekrar buluşmak üzere vedalaşarak etkinliği noktaladılar.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.