Sonraki

Önceki

KADINLAR KOMİSYONU TANIŞMA ÇAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


KADINLAR KOMİSYONU TANIŞMA ÇAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Derneğimizin Kadınlar Komisyonu tarafından organize edilen tanışma çayı 11 Ocak Cumartesi günü Yaşamkent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Geçmişte derneğimize büyük emekleri geçen üyelerimizin de yer aldığı ekinliğimize yaklaşık 250 kişi katıldı. Kadınlar komisyonu başkanı Dilek Altındal tarafından organizasyonun açılış konuşması gerçekleştirilirken yeni oluşturulan kadınlar komisyonu üyeleri de katılımcılara tanıtıldı. Sezon içerisinde yapılması planlanan etkinlikler ve çalışmalarla ilgili dernek başkanımız Bislan Jalouqa tarafından bilgi verilirken, Gençlik Komisyonu temsilcilerinden Nesren Dinçer tarafından da komisyon faaliyetleri hakkında bir sunum yapıldı.

Kafkas Dernekleri Federasyonu başkanı Yıldız Şekerci ve derneğimizin ilk kadınlar komisyonu başkanı Suzan Arı’nın da konuşma yaptığı programımızda uzman pedagog Nurhayat Yıldır tarafından “Çocuk Psikolojisi, Aile-Çocuk İlişkisi” ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi.

Yapılan tüm konuşmaların ardından mahalli oyunlarımızla güzel bir gün geçiren katılımcılar en yakın zamanda tekrar buluşmak üzere vedalaşarak etkinliği noktaladılar.

1387 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: