GENÇLERİMİZE VE KADINLARIMIZA YÖNELİK SÖYLEŞİ VE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR
![GENÇLERİMİZE VE KADINLARIMIZA YÖNELİK SÖYLEŞİ VE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/88210265_2908309185894693_4466044261535580160_n.jpg)
GENÇLERİMİZE VE KADINLARIMIZA YÖNELİK SÖYLEŞİ VE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR
22 Şubat Cumartesi 10.30’da Uzm. Klinik Psikolog Elif Kankoç tarafından günümüz yaşam koşullarına donanımlı bir şekilde hazırlanmak isteyen gençlerimize yönelik “Stres Yönetimi” konulu bir eğitim gerçekleştirildi.Oldukça verimli geçen eğitimin ardından ertesi gün 11.30’da meme kanseri konusunda farkındalık yaratmak amacıyla kadınlarımıza yönelik Dr. Setenay Mit tarafından "Meme Kanserinde Erken Tanı Hayat Kurtarır" konulu bir sunum ve söyleşi programı yapıldı.
Kadınlar Komisyonumuzun organize ettiği etkinliklerimiz Mart ayı boyunca devam edecek olup yeni etkinliklerimizin duyuruları kısa bir süre içerisinde sizlerle paylaşılacaktır.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.