Sonraki

Önceki

JILE ÇOCUK KULÜBÜ TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI


JILE ÇOCUK KULÜBÜ TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

"JILE Çocuk Kulübü" tanışma toplantısı 13 Ekim Pazar günü velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Çocuklarımız için dans kursunun yanında onların hem kültürel hem kişisel açıdan gelişimlerine katkı sağlayacak kurslarla ve etkinliklerle daha kapsamlı bir oluşum hayaliyle yola çıkan JILE Çocuk Kulübü, kendilerini, hocalarını ve amaçlarını tanıttıkları bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumda JILE Çocuk Kulübü kadrosunu oluşturan: Ebru Polat, Setenay Akman, Şüheda Esen, Funda Çağırmaz, Sinemis Ertan ve Sevnur Jalouqa kendilerini tanıtarak hayallerini ve amaçlarını ailelerimizle paylaştılar.

Uzman pedagog Nurhayat Yıldır konuğumuz olarak; ailelerin çocuklarını yetiştirirken nelere dikkat etmeleri gerektiğine dair uzman görüşlerini katılımcılara aktardı. Robotik Kodlama kursu hocamız Şamil Korkmaz ise robotik kodlama eğitiminin amaçlarını, çocukların bilim ve teknolojiye bakışı üzerindeki etkisini anlattığı bir sunum yaparak ailelere robotik kodlamanın ne olduğuna dair bilgi verdi. Yoga hocamız Fatma Gış, yoganın çocuklar için nasıl faydalı olabileceğine dair velilerimizi bilgilendirdi. Dans hocalarımız: Mohammed Qardan, Elif Yıldız Savaş ve Mehmet Ali Gözütok ise kendilerini tanıtıp çocuklarımızın ekip çalışmaları hakkında yeni dönemdeki sistemlerini ve neleri amaçladıkları konusunda bilgi verdikten sonra ailelerle çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

Bu seneden itibaren JILE Çocuk Kulübü bünyesinde yer alacak olan Minikler(4-8 yaş) ve Çocuklar(9-13 yaş) dans kursumuz, dans öncesi temel anadil eğitimi ve yoga dersi ile 20 Ekim Pazar günü 10.00'da başlayacak olup anadil sınıfı, robotik kodlama ve diğer etkinliklerimiz Kasım ayından itibaren faaliyete geçecektir. Kayıtlarımız devam etmekte olup başvurular için tüm velilerimizi derneğimize bekliyoruz.

2030 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: