ELBRUZ MİNİKLER VE ÇOCUKLAR EKİBİ İLK ÇALIŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ
![ELBRUZ MİNİKLER VE ÇOCUKLAR EKİBİ İLK ÇALIŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img_20191022_104122.jpg)
ELBRUZ MİNİKLER VE ÇOCUKLAR EKİBİ İLK ÇALIŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Bu seneden itibaren JILE Çocuk Kulübü bünyesinde yer alacak olan Elbruz Minikler ve Çocuklar ekibimiz Pazar günü ilk çalışmasını coşkulu bir şekilde gerçekleştirdi.Dans öncesi Hatsuk Ebru Polat hocamız eşliğinde çocuklarımız birbiriyle tanışma ve kaynaşma fırsatı bulurken temel anadil eğitimi için de alıştırma dersi yapıldı. Yoga hocamız Fatma Gış tarafından haftaya başlayacak olan yoga dersi ile ilgili velilerimiz bilgilendirildikten sonra minikler ekibimiz orta katta hocamız Elif Yıldız Savaş eşliğinde çalışırken çocuklar ekibimiz de Mohammad QARDAN hocamız eşliğinde ilk çalışmasını gerçekleştirdi.
Çeşitli nedenlerle kayıt yaptıramayan, ilk çalışmayı kaçıran tüm velilerimizi ve çocuklarını 27 ekim Pazar günü 10.00’da derneğimize bekliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.