“BZEPS” KEMAN GRUBU ADIGEY CUMHURİYETİ’NDE YAPILAN YARIŞMADA 3. OLDU!
![“BZEPS” KEMAN GRUBU ADIGEY CUMHURİYETİ’NDE YAPILAN YARIŞMADA 3. OLDU!](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/bzeps_04.jpg)
“BZEPS” KEMAN GRUBU ADIGEY CUMHURİYETİ’NDE YAPILAN YARIŞMADA 3. OLDU!
Bu sene pandemi nedeniyle sanal olarak yapılan Adıgey Cumhuriyeti Kültür Bakanlığı’nın düzenlediği 2020 yılı Adıge Yıldızları Uluslararası Çocuk ve Gençlik Sanat Festivali/Yarışması’nda enstrümantal müzik kategorisinde derneğimizin keman grubu “BZEPS” 3. oldu.Yıllardır özverili çalışmaları ve başarıları ile gurur kaynağımız olan BZEPS keman grubu üyelerine, onların değerli velilerine ve eğitmenimiz Ayhan Devrim’e teşekkür ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.