BADİN MÜZİK GRUBU'NUN BÜYÜK BAŞARISI
BADİN MÜZİK GRUBU'NUN BÜYÜK BAŞARISI
Derneğimizin müzik grubu Badin, 2-3-4 Ekim tarihlerinde Maykop'ta gerçekleştirilen Adigey Uluslararası Müzik Festivali'ne katıldı.Festival kapsamında Badin müzik grubu üyeleri; Txıgho Hakan Sert, Dug Cankat Yaman, Afoune Nida Efe, Gul Menal Özdemir, Hatx Benginur Baştabak, Sokur Caner Sungur ve Zekoh Onur Berjan Aksoy 2 Ekim'de Karaçay-Çerkes, Kabardey-Balkar ve Adigey Cumhuriyeti'nden grupların katılımıyla düzenlenen yarışmaya katıldılar. Yapılan yarışmada Badin Müzik Grubu; Folk Enstrüman İcrası ve Orkestra dalında birinciliği elde ederken, Vokal dalında ise ikinci oldu.
Elde ettikleri başarıyla bizleri gururlandıran Badin Müzik Grubu'nu tebrik ediyor, onlara bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.