2 Kasım 2012 Cuma akşamı, Ankara Çerkes Derneği'nin her ayın ilk cuma akşamı gerçekleştirilen geleneksel Zexes gecesi yapıldı.
Gecede, Adigey Televizyonu'ndan gelen misafirlerimiz Tov Zamire ve Teşev Svstlana'nın Adiğe erkek kıyafeti, Nartlar, Adiğelerde
gümüş işçiliği ve Maykop uygarlığı üzerine hazırlamış oldukları televizyon programlarının sunumları yapıldı.
Adigey Televizyonu için çekim yapılan gecede Gaziyev Biramhan ve Şecaşev Azamat' da misafirlerimiz arasında yer aldılar. Gençlerin kurduğu düğünle son bulan geceye katılımlarından dolayı misafirlerimize ve hemşehrilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Saygılarımızla,
Ankara Çerkes Derneği
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.