ZEKİYE KAZUK KADIN ÇALIŞMA GRUBU OLUŞTURULDU
![ZEKİYE KAZUK KADIN ÇALIŞMA GRUBU OLUŞTURULDU](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img-20191201-wa0019.jpg)
ZEKİYE KAZUK KADIN ÇALIŞMA GRUBU OLUŞTURULDU
Toplumumuzda kadının rolünün aktif hale getirilmesi, kadınlarımızın karar alma mekanizmalarında ön planda yer almasının sağlanması amacıyla derneğimiz bünyesinde oluşturulan Zekiye Kazuk Kadın Çalışma Grubu’nun seçimli toplantısı 1 Aralık Pazar günü yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Oy birliği ile seçilen Dilek ALTINDAL başkanlığında oluşturulan Kadın Çalışma Grubumuzu tebrik ediyor, derneğimiz ve tüm kadınlarımız için hayırlı olmasını diliyoruz.
Sosyal Yardımlaşma, Sosyal Etkinlikler, Sanat ve Kadın Hakları olarak 4 ana komisyon ve bunların alt açılımları ile beraber çalışmalar gerçekleştirmesine karar verilen kadın çalışma grubumuzun yenilikçi, fark yaratan güzel işlere imza atacağına inanıyoruz. Toplantıya katılamayan ve çalışma grubumuzda aktif olarak görev almak isteyen tüm kadınlarımızı da bu oluşumun içinde beraber çalışmaya davet ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.