17 Ekim akşamı derneğimizde Sayın Ketse Yasin Durmaz'ın hazırlamış olduğu "Zamanın Anlattıkları" adlı belgeselin gösterimi yapıldı.
Gösterime katılan kalabalık izleyici kitlesi tarafından ilgiyle izlenen ve büyük beğeni kazanan belgesel bir AB projesi kapsamında yaklaşık 2 yıllık bir emeğin ürünü olarak ortaya çıktı.
Sayın Durmaz'a emekleri ve ortaya koyduğu güzel ürün için izleyenler adına teşekkür ediyor, bundan sonrası için örnek olmasını temenni ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.