Yönetim Kurulumuz Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı ziyaret etti
![Yönetim Kurulumuz Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı ziyaret etti](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img-20190820-wa0002.jpg)
Yönetim Kurulumuz Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı ziyaret etti
Yönetim Kurulumuzun tanışma amacıyla gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Başkan Fethi YAŞAR, Yenimahalle Belediyesi olarak bundan önceki süreçlerde olduğu gibi bundan sonra da derneğimize her konuda destek vermeye hazır olduklarını belirtti.
Dernek başkanımız Bislan JALOUQA ise sayın Fethi YAŞAR'a bugüne kadar derneğimiz ve toplumumuza vermiş oldugu katkılardan dolayı teşekkür ederek, bundan sonra da bu destegin artarak devam etmesini diledi.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Çerkes Derneği ile Yenimahalle Belediyesi arasında ortak çalışma alanları oluşturularak faaliyet ve projeler yapılması konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
Kendisine Çerkes kalpağı hediye edilen YAŞAR, yönetim kuruluna yeni görevinde başarılar dileyerek ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.