YÖNETİM KURULUMUZ KÖY VE SEMT ZİYARETLERİNE BAŞLADI
YÖNETİM KURULUMUZ KÖY VE SEMT ZİYARETLERİNE BAŞLADI
Yönetim Kurulumuz ‘’Yerelde güçlü, insan odaklı’’ yönetim anlayışıyla başladığı, Ankara’daki Çerkes köyleri ve Çerkeslerin yoğun olarak yaşadığı semt ziyaretlerinin ilkini Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan Hacımuratlı, İkizce ve Gökçehöyük (Çerkes Höyük) köylerinde gerçekleştirdi.Köylerimizin Muhtar ve Thamadeleriyle yapılan toplantılarda; köyler ve dernek arası etkileşimin geliştirilmesi, seçmeli ana dili sınıflarının açılması, ortak projelerin üretilmesi ve yerel siyasette etkin temsiliyet gibi konularda fikir alışverişinde bulunuldu. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantılarda Yönetim Kurulumuz, planlanan yeni dönem etkinlikleri hakkında bilgi verdi.
Derneğimizin köy ve semt ziyaretlerinin devam etmesi, toplumun tüm kesimlerinin dernekle ilişkilenmesi böylelikle daha güçlü ve toplumun taleplerine cevap verebilen bir dernek olması hedeflenmektedir.
Yönetim Kurulumuzu ağırlayan tüm ev sahiplerine ve köy sakinlerine teşekkür ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.