YÖNETİM KURULUMUZ ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN'İ ZİYARET ETTİ
![YÖNETİM KURULUMUZ ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN'İ ZİYARET ETTİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/86701142_2893235920735353_1462826725275598848_o.jpg)
YÖNETİM KURULUMUZ ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN'İ ZİYARET ETTİ
Yönetim Kurulumuzun 18 Şubat Salı günü gerçekleştirmiş olduğu ziyarette sayın Alper Taşdelen’e bu güne kadar toplumumuza verdiği desteklerden dolayı teşekkür edilirken Çankaya Belediyesi ve Çerkes Derneği’nin ortak yapabileceği projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Derneğimizin Ankara’daki yerel idarelerle ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla iletişiminin güçlendirmesi hususunda Çankaya Belediyesi’nin desteğinin önemi vurgulandı.
Kendisine Derneğimizin eski başkanlarından değerli büyüğümüz Aslan Arı’nın hayatının anlatıldığı “Zor Yıllar” kitabı hediye edilen TAŞDELEN, yönetim kurulumuza ziyaret için teşekkürlerini ileterek bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.