YÖNETİM KURULUMUZ ANKARA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
![YÖNETİM KURULUMUZ ANKARA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ](uploads/haberler/whatsapp-image-2023-09-30-at-10-01-56.jpg)
YÖNETİM KURULUMUZ ANKARA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
Ankara Çerkes Derneği Başkanı Yusuf Hatuk, Ankara İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yavuz Doğan'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, yapılan saldırıyı kınadıklarını ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Dernek faaliyetleri hakkında görüşmeler gerçekleştirildi. Hatuk, işbirliği ve iletişim noktasında olumlu bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirtti. Bu önemli buluşma için Sayın Doğan'a teşekkür edilerek kendisini derneğimizde ve faaliyetlerimizde görmekten mutluluk duyacağımız iletildi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.