YÖNETİM KURULUMUZ ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. ASIM BALCI’YI ZİYARET ETTİ
![YÖNETİM KURULUMUZ ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. ASIM BALCI’YI ZİYARET ETTİ](uploads/haberler/asim-balci.jpg)
18 Haziran 2021, Cuma
YÖNETİM KURULUMUZ ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. ASIM BALCI’YI ZİYARET ETTİ
Yönetim Kurulu Başkanımız Bislan Jalouqa ve Eğitim ve Teşkilatlanma Sekreterimiz Melek Ertan, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı’yı makamında ziyaret ederek "1864'ten izler, Çerkes Sanatçılar Sergisi"nin gerçekleşmesinde vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti. Altındağ Belediyesi ve Çerkes Derneği’nin ortak yapabileceği projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.