YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ VE DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZ TARAFINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ VE DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZ TARAFINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/84209220_2849871415071804_7928670002494832640_o.jpg)
YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ VE DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZ TARAFINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Derneğimizin onur kurulu üyelerinin ve eski başkanlarının da katıldığı 26 Ocak Pazar günü gerçekleştirilen akşam yemeğinin ardından yönetim kurulu üyelerimiz ve değerli büyüklerimiz tarafından bir istişare toplantısı yapıldı.
Dernek başkanımız Bislan JALOUQA tarafından yönetim kurulu olarak görevde bulunulan ilk altı aylık süreçle ilgili gerçekleştirilen faaliyetler, kurslar ve çalışmalarla ilgili detaylı bilgi verilirken, toplantıya katılan büyüklerimizin de dernek çalışmaları ile ilgili görüş ve önerileri alındı.
Yönetim kurulunun ilk altı aylık süreçte gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmaları değerli büyüklerimiz tarafından takdir edilirken, bu toplantıların devamının getirilmesinin önemli olduğu vurgulandı. Şubat ayı içerisinde tüm üyelerimize açık olarak yapılacak olan istişare ve danışma toplantısında derneğimizin mali ve idari durumu hakkında daha detaylı bir sunum gerçekleştirileceği ve bundan sonraki süreçlerde her yaş grubundan üyelerimizle istişare toplantılarına devam edileceği katılımcılara bildirilerek toplantıya son verildi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.