Sonraki

Önceki

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ VE DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZ TARAFINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ VE DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZ TARAFINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Derneğimizin onur kurulu üyelerinin ve eski başkanlarının da katıldığı 26 Ocak Pazar günü gerçekleştirilen akşam yemeğinin ardından yönetim kurulu üyelerimiz ve değerli büyüklerimiz tarafından bir istişare toplantısı yapıldı.


Dernek başkanımız Bislan JALOUQA tarafından yönetim kurulu olarak görevde bulunulan ilk altı aylık süreçle ilgili gerçekleştirilen faaliyetler, kurslar ve çalışmalarla ilgili detaylı bilgi verilirken, toplantıya katılan büyüklerimizin de dernek çalışmaları ile ilgili görüş ve önerileri alındı.

Yönetim kurulunun ilk altı aylık süreçte gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmaları değerli büyüklerimiz tarafından takdir edilirken, bu toplantıların devamının getirilmesinin önemli olduğu vurgulandı. Şubat ayı içerisinde tüm üyelerimize açık olarak yapılacak olan istişare ve danışma toplantısında derneğimizin mali ve idari durumu hakkında daha detaylı bir sunum gerçekleştirileceği ve bundan sonraki süreçlerde her yaş grubundan üyelerimizle istişare toplantılarına devam edileceği katılımcılara bildirilerek toplantıya son verildi.

1339 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: