YÖNETİM KURULU DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI
![YÖNETİM KURULU DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI](uploads/haberler/img-20230713-wa0013.jpg)
YÖNETİM KURULU DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI
9 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilen Derneğimizin 37. Olağan Genel Kurulu’nda üyelerimizin takdiriyle göreve başlayan Yusuf Hatuk başkanlığındaki Yönetim Kurulu ile Bislan Jalouqa başkanlığındaki 36. Dönem Yönetim Kurulu arasında devir teslim töreni yapıldı.Toplantıda Genel Kurul sonrası yapılacak resmî işlemler, üye yönetimi ve muhasebe işleri, komisyon ve çalışma gruplarının durumu ve Derneğimizin genel idari işleyişi ile ilgili bir sunum gerçekleştirilirken yeni ve eski yönetim kurulu üyeleri Dernek çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Derneğimizin uzun vadeli hedefleri ve devam eden projelerinin de ele alındığı toplantının ardından 35. ve 36. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Bislan Jalouqa, Dernek Başkanımız Yusuf Hatuk’a başarılar diledi ve ihtiyaç olduğu her zaman yanlarında olacağını belirtti. Dernek Başkanımız Yusuf Hatuk ise geçmiş dönemle ilgili detaylı bilgilendirmeleri ve bu süreçteki tüm emekleri için teşekkürlerini iletti.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.