Sonraki

Önceki

YÖNETİM KURULU BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI


YÖNETİM KURULU BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI

Bilindiği üzere 30 Haziran 2019 tarihinde Derneğimizin 35. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilmiş ve siz değerli üyelerimizin takdiri ile Ankara Çerkes Derneği yönetim kuruluna seçilmiştik. Göreve gelmeden önce kamuoyu ile paylaştığımız tanıtım ve çalışma programımızda “Jıle Gup” olarak Ankara Çerkes Derneği Yönetimi’ne seçilmemiz halinde şeffaflık ve katılımcılık ilkelerimiz gereğince 6 ayda bir tüm üyelerin katılımına açık, Derneğimizin idari ve mali tablosu ile ilgili geniş katılımlı toplantılar düzenleyeceğimizi belirtmiştik.

Bu kapsamda, yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz tarihinden itibaren 6 aylık çalışma dönemimizle ilgili idari ve mali tabloların açıklanacağı ve tüm üyelerimizle birlikte değerlendirileceği bilgilendirme ve istişare toplantılarının ilki 9 Şubat Pazar günü 16.00’da Elbruz Gaytaoğlu Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Söz konusu toplantıda yönetim kurulu, komisyonlar ve çalışma grupları tarafından yapılan tüm çalışmalar ve Derneğimizin mali ve idari durumuna ait altı aylık bilançolar üyelerimizin bilgisine sunulacak olup, yapılan sunumların ardından görüş, öneri ve eleştirilerinizle birlikte çalışma dönemimiz hep birlikte değerlendirilecektir.

Derneğimizin tüm üyelerinin görüş ve önerilerinin bizleri daha çok geliştireceğine ve derneğimizin kurumsal yapısına katkıda bulunacağına inanıyor, pazar günü gerçekleştireceğimiz bu bilgilendirme ve istişare toplantısına tüm üyelerimizi bekliyoruz.

Ankara Çerkes Derneği Yönetim Kurulu

757 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: