10 Aralık'ta İstanbul da yaşanan acıdan tam bir hafta sonra acının sonraki adresi bu kez Kayseri oldu. Yine alçakça bir saldırıyla Pek çok eve ateş düştü. Terörü kınama ve lanetlemenin de artık çare olmadığı görülüyor. Bu tür eylemlerin olağanlaşması da en büyük korkumuz. Ülke olarak geçtiğimiz bu sıkıntılı dönemin bir an önce artık sona ermesini diliyor; terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, yakınlarına da sabır diliyoruz.
Yönetim Kurulu
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.