YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI FETHİ YAŞAR DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
![YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI FETHİ YAŞAR DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ](uploads/haberler/fethi-yasar.jpg)
YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI FETHİ YAŞAR DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Göreve geldiği günden itibaren Derneğimize ve toplumumuza büyük katkılarda bulunan, camiamızın takdir ettiği değerli isimlerden Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar derneğimizi ziyaret etti.
KAFFED Genel Başkan Yardımcısı Murat Özden ve Genel Sekreter Selçuk Ulutaş’ın da katıldığı ziyarette Derneğimizin faaliyetleri ile ilgili kendisine bilgi verilirken yapılacak ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Nazik ziyaretleri ve desteği için Sayın Fethi Yaşar’a teşekkür ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.