Yeni Eğitim Öğretim Yılında Ankara'daki Okulları Kazanan Gençlerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz.
![Yeni Eğitim Öğretim Yılında Ankara'daki Okulları Kazanan Gençlerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz.](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/ankarayikazananogrenciler3.png)
Yeni Eğitim Öğretim Yılında Ankara'daki Okulları Kazanan Gençlerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz.
Yeni eğitim öğretim yılında üniversiteyi kazanan gençlerimizi tebrik ediyor, sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.
Yeni sezonda derneğimizde gerçekleştirilecek etkinliklere davetlisiniz, ayrıca sezon boyunca devam eden Elbruz Halk Dansları Topluluğu, Nartıj, Akordeon, Mızıka, Pşine, Yan Flüt kurslarına katılım sağlayabilir, Adigece ve Rusça dil sınıflarımızda anadilinizi öğrenip Rusçanızı ilerletebilirsiniz.
Şehir merkezinde yer alan ve ulaşımı oldukça rahat sağlanabilen derneğimize dilediğiniz zaman sizleri bekliyoruz. Dernek binasına ulaşım için; Kızılay istasyonundan Ankaray'a binerek Emek durağında inecek ve İdari Mahkeme çıkışından çıkacaksınız ardından merdivenleri ve patikayı takip ederek iki dakikalık yürüyüş sonucunda dernek binasını göreceksiniz, bizler sizleri bekliyor olacağız.
Gelin gri denen Ankara'yı birlikte renklendirelim. Yeni sezonda görüşmek üzere :)
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.