Yeni Dönem Kurslarımıza Kayıtlar Devam Ediyor
![Yeni Dönem Kurslarımıza Kayıtlar Devam Ediyor](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/ankara1_1.jpg)
Yeni Dönem Kurslarımıza Kayıtlar Devam Ediyor
Yeni dönem kurslarımıza ve ekip çalışmalarımıza kayıtlar devam etmektedirYeni dönemde derneğimizde açılacak Akordeon, Apepşine, Şıkepşine, Gitar ve Fotoğrafçılık kursları ile Nartıj Ekibi, Elbruz Halk Dansları Topluluğu, Minikler Ekibi, Kazbek Halk Dansları Topluluğu, Mezbjen Doğa Sporları Topluluğu ve Tiyatro çalışmaları 11-12 Ekim tarihlerinde başlayacaktır. Adigece kursu ise 18 Ekim tarihinde başlayacaktır. Kayıtlarımız devam etmektedir.
Kurs ücretleri kayıt esnasında otomatik ödeme talimatı ile alınacaktır.
Bilgi için 0312 222 85 90
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.