YAŞAMKENT SOSYAL TESİSLERİ’NDE YER ALAN İŞ YERİ KİRAYA VERİLECEKTİR
![YAŞAMKENT SOSYAL TESİSLERİ’NDE YER ALAN İŞ YERİ KİRAYA VERİLECEKTİR](uploads/haberler/inshot_20210203_230712100.jpg)
YAŞAMKENT SOSYAL TESİSLERİ’NDE YER ALAN İŞ YERİ KİRAYA VERİLECEKTİR
Derneğimize ait Yaşamkent Sosyal Tesisleri’nin üst katında yer alan ve kış bahçesiyle beraber yaklaşık 475 m2’lik alana sahip olan iş yeri işletilmek üzere belirli süreliğine kiraya verilecektir.İlgilenen kişilerin teklif dosyalarını ve sunumlarını hazırlayarak derneğimize bizzat başvuruda bulunması gerekmektedir.
Cafe, restaurant, spor salonu, fırın, pastane vb. çoğu işletme faaliyetinin kullanımına uygun olan iş yeri; Eskişehir yoluna yakın, Yaşamkent’in girişinde ve ticari olarak iyi bir konuma sahiptir. 350 m2 kapalı alan ve 125 m2 kış bahçesi olmak üzere toplam 475 m2 kullanım alanına sahip olan iş yerinin bahçesi de kullanışlı ve geniştir. Kiralanacak taşınmazın kira bedeli kullanım amacına uygun olarak pandemi dönemi ve sonrası için değerlendirme yapılarak belirlenecektir.
Ayrıntılı bilgi için: 0533 372 7772 (Melek Ertan)
İş yeri adresi: Yaşamkent Mah. 3248 Sk. No:2/A Çankaya-ANKARA
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.