YAŞAMKENT SOSYAL TESİSLERİ’NDE DÜĞÜN SEZONUNU AÇIYORUZ!
![YAŞAMKENT SOSYAL TESİSLERİ’NDE DÜĞÜN SEZONUNU AÇIYORUZ!](uploads/haberler/yasamkent-1-.jpg)
YAŞAMKENT SOSYAL TESİSLERİ’NDE DÜĞÜN SEZONUNU AÇIYORUZ!
Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisleri’nin zemin katında yer alan çok amaçlı salonumuzun “Düğün, nikah, nişan, balo, kokteyl gibi etkinlik ve organizasyonlar” için kullanımı amacıyla hemşehrimiz Yelkan Ergören ile belirli süreliğine kullanım sözleşmesi imzalanmıştır.
ULYA Organizasyon ve MFA Ajans iş birliği ile gerçekleştirilecek etkinlikler için üyelerimize özel indirim uygulanacaktır. Pandemi koşullarına uygun olarak açık havada yapabileceğiniz düğün, nikah, nişan, balo, kokteyl gibi tüm organizasyonlar için vakit geçirmeden irtibata geçebilirsiniz.
İletişim: 05394298592 (Yelkan Ergören)
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.