Yaşamkent Sosyal Tesislerimizde Minikler Resim Sergisi Yapıldı
![Yaşamkent Sosyal Tesislerimizde Minikler Resim Sergisi Yapıldı](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/whatsapp-image-2018-05-26-at-16_1.28.04.jpeg)
Yaşamkent Sosyal Tesislerimizde Minikler Resim Sergisi Yapıldı
SOSYAL TESİSTE YIL SONU RESİM SERGİSİ VE KAFKAS DANSI GÖSTERİSİ YAPILDIBu dönemin en keyifli kurs bitişi bugün yapıldı.
Dernek başkanımız sayın Demir Kızılkaya ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Sayın Muhlis Sungur ve Sayın Hülya Özdemir'in katılımlarıyla gerçekleşen açılış sonrasında, mini Kafkas Dansı gösterisi yapıldı.
Sonrasında resim sergisi beğenilere sunuldu.
Resim ve dans gruplarının birlikte olduğu sergiye katılan tüm misafirlerimize, yıl boyunca emek veren çocuklarımıza, Resim kursu öğretmeni Sayın Meral Fidan'a, Kafkas dansı öğretmeni Sayın Nursimay Boran'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Yeni sezonda, iyilikle ve sağlıkla yine görüşmek üzere, hatıra fotoğraflarımızı buraya bırakıyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.