Web Sitemizde Adigece Yayın Yapacak
![Web Sitemizde Adigece Yayın Yapacak](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/site.jpg)
Web Sitemizde Adigece Yayın Yapacak
Çerkes Derneği Web Sitesinden Adigece Yayın YapılacakDerneğimizin birincil görevlerinden birisinin Adigece'nin öğretilmesi ve yaşatılması olduğu gerçeğinden hareketle, derneğimiz web sitesinin Adigece yayın yapmasına karar verilmiştir.
Ayrıca Türkiye dışında kamnuoyuna da ulaşmanın önemi dikkate alındığında İngilizce bir web sitemizin de olması gerektiği anlaşılmaktadır. Bu amaçla web sitemizin alt yapısında gerekli değişiklikler yapılmış ve Adigece, Türkçe, İngilizce içeriklerin barındırılması için hazırlıklar yapılmaya başlanmıştır.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.