Voleybol Turnuvası Başlıyor
![Voleybol Turnuvası Başlıyor](uploads/haberler/voleybol-turnuvasi-2023-kopyasi-kare-page-0001.jpg)
Voleybol Turnuvası Başlıyor
Ankara Çerkes Derneği Gençlik Komisyonu tarafından düzenlenen voleybol turnuvası 13 Şubat’ta başlıyor.
Katılım durumuna göre 10 hafta sürecek turnuvamıza siz de takımınızı kurup katılabilirsiniz.
Son kayıt tarihi: 6 Şubat 2023
- Katılım ücreti takım olarak 1500 TL’dir.
- Bir takımda maksimum 10 kişi olabilir.
- Her takımda minimum 2 (aktif) kadın oyuncu olması gerekmektedir.
- Takımı olmayıp bireysel katılmayı düşünenler aşağıdaki iletişim numaralarından bizlerle irtibata geçebilir. Bireysel başvuru yapanlar ile de takım oluşturulacaktır.
- Kazanan takım için ödüller önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.
Kayıt ve bilgi için: 0539 827 1799 (Elif Doğruca) - 0538 026 1627 (Yakup Savaş)
Уэрэд Жэщ - WORED GECESİ
Ankara Çerkes Derneği olarak, profesyonel sanatçılarımızın icralarıyla sahne alacağı Çerkes şarkı ve müziklerimize doyacağınız Wored Gecesi’nde siz değerli üyelerimizi aramızda görmekten onur duyarız.
AKP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TURGUT ALTINOK ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok derneğimizi ziyaret edecektir. 24 Mart Pazar günü saat 14:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
AKP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DUHAN KALKAN ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan derneğimizi ziyaret edecektir. 21 Mart Perşembe günü saat 20:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ PROGRAMIMIZA DAVETLİSİNİZ!
CHP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CAN GÜNER ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner derneğimizi ziyaret edecektir. 10 Mart Pazar günü saat 16:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.