21.10.2016 tarihinde Dernek Binamızda düzenlenen etkinlik, Dernek Başkanı Murat ÖZDEN’in açılış konuşması ile başlandı. ‘’Veli Komisyonu’’ nun hazırladığı birbirinden güzel atıştırmalıklar toplantı masamızı süsledi. Çocuklar Ekibinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cansu NİZAL, ekip çalışmalarının işleyişi, velilerden talepler, çocuklarımızın ve velilerimizin dernekten beklentileri konu başlıklarını sunduğu toplantıda, velilerimiz ile karşılıklı fikir alış-verişi yapıldı. Veli Komisyonunun genişletilerek aktifleştirilmesi, ekip çalışmalarının içerikleri, ekip çalışmaları dışında çocuklar ve velilerin katılabileceği etkinler konularında ortaklaşa kararlar alındı.
Velilerimizin toplantı yaptığı sırada çocuklarımız da alt katta Selin ve Ayyüce ablaları ile çeşitli etkinliklerle eylendiler. Eğlence velilerimizin de hakkı diyerek Adige Ceug ile kapanışı yaptık. Bu verimli, samimi ve dolu dolu akşam için katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.