VELİ SEMİNERLERİMİZİN İKİNCİSİ “DUYARLI ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK” BAŞLIĞI ALTINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
![VELİ SEMİNERLERİMİZİN İKİNCİSİ “DUYARLI ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK” BAŞLIĞI ALTINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ!](uploads/haberler/veli-seminer-2-duyarl-cocuklar.jpg)
VELİ SEMİNERLERİMİZİN İKİNCİSİ “DUYARLI ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK” BAŞLIĞI ALTINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
Ankara Çerkes Derneği Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında, eski velilerimizden Sayın Nurhayat Yıldır, “Duyarlı Çocuk Yetiştirme” başlığı ile velilerimiz ile bir araya geldi.Yeni nesilleri ailesine, çevresine, gündeme, canlıya, dünyaya duyarlı bireyler olarak yetiştirme kaygısı gün geçtikçe artmaktadır, artmalıdır. Ancak, çoğu zaman kendi alanını korumak ile bulunduğu ortama duyarlı olmak arasındaki ince çizgiyi yakalamak, gerek ebeveynler gerekse çocuklar açısından o kadar da kolay değildir. Çocuk yetiştirme sürecindeki bu zorlu süreci kolaylaştırmak adına gerçekleştirilen bu faydalı sunum ve güzel sohbeti için Sayın Nurhayat Yıldır’a tekrar çok teşekkür ediyoruz.
Duyarlı nesillerin, daha yaşanılır bir dünya inşaa edeceklerine olan inancımızla çocuk kulübü çalışmalarımıza heyecanla devam ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.