VELİ SEMİNERLERİMİZİN BİRİNCİSİ EBEVEYN TUTUMLARI HAKKINDA DÜZENLENDİ
![VELİ SEMİNERLERİMİZİN BİRİNCİSİ EBEVEYN TUTUMLARI HAKKINDA DÜZENLENDİ](uploads/haberler/veli-seminerleri-1-ebeveyn-tutumlar.jpg)
VELİ SEMİNERLERİMİZİN BİRİNCİSİ EBEVEYN TUTUMLARI HAKKINDA DÜZENLENDİ
Ankara Çerkes Derneği Çocuk Kulübü Etkinlikleri kapsamında sezon boyunca düzenlenmesi planlanan veli seminerlerinin ilki derneğimiz üyelerinden Çocuk Gelişimci Sayın Selin Yavuz tarafından 24.12.2023 tarihinde gerçekleştirildi.Ebeveyn tutumlarının çocuk yetiştirme sürecindeki önemiyle ilgili bilgiler değerli velilerimiz ile paylaşıldıktan sonra konu hakkında güzel bir sohbet ile devam eden etkinliğimiz oldukça verimli geçti.
Üyemiz Sayın Selin Yavuz’a çocuk kulübümüze katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Bu katkısı ile derneğimiz çatısı altındaki farklı çalışma grupları arasındaki işbirliklerinin önemini bir kez daha deneyimlemek çok değerliydi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.