UZMAN EĞİTİMCİ ÖZLEM DOĞAN TARAFINDAN YÖNETİM KURULUMUZA EĞİTİM VERİLDİ
![UZMAN EĞİTİMCİ ÖZLEM DOĞAN TARAFINDAN YÖNETİM KURULUMUZA EĞİTİM VERİLDİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/79791510_2754551487937131_8102242910965071872_n.jpg)
UZMAN EĞİTİMCİ ÖZLEM DOĞAN TARAFINDAN YÖNETİM KURULUMUZA EĞİTİM VERİLDİ
Yönetim Kurulu üyelerimizin çalışma verimliliğinin arttırılması, dernek çalışmalarında ve özel yaşamlarında harcanan zaman ve enerjinin daha verimli bir şekilde kullanılması ve kişisel gelişim becerilerinin geliştirilmesi amacıyla 14-15 Aralık tarihlerinde uzman eğitimci Özlem Doğan tarafından iki günlük bir eğitim programı gerçekleştirildi.
“Planlama, Zaman Yönetimi ve Sunum Teknikleri” konularında yapılan eğitimin ikincisi önümüzdeki günlerde “İletişim” üzerine yapılacak olup, derneğimizin daha kurumsal ve profesyonel çalışmalar gerçekleştirebilmesi amacıyla söz konusu eğitimlerin tüm komisyon ve çalışma grupları tarafından da alınması hedeflenmektedir.
Derneğimizde uzun yıllar bulunmuş, derneğimizin emektarlarından olan sayın Özlem Doğan’a iki gün boyunca yapmış olduğu tüm katkılardan ve göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.