ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!
![ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!](uploads/whatsapp-image-2020-11-30-at-00-50-19.jpg)
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!
İçişleri Bakanlığı'nın 02.10.2020 tarihli genelgesi ile sivil toplum kuruluşlarının tüm etkinlikleri 01.12.2020 tarihine kadar ertelenmişti. Son dönemde pandemi nedeniyle ülkemizde vaka ve hasta sayılarının artması nedeniyle bu tarih İçişleri Bakanlığı tarafından üç ay daha uzatılarak sivil toplum kuruluşlarının tüm etkinlikleri 01.03.2021 tarihine kadar ertelenmiştir.Daha önceden yeni dönem faaliyetlerimizi pandemi koşullarının değişkenliğine göre üç aşamalı bir eylem planı ile gerçekleştireceğimizi ilan etmiştik. A planı ile başlamış olduğumuz faaliyetlerimizi değişen pandemi şartları da göz önünde bulundurularak söz konusu genelge kapsamında B planı olarak güncelleme zaruretimiz hasıl olmuştur.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.