30 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen Çerkes Derneği 35. Olağan Genel Kurulu sonrası göreve gelen yönetim kurulumuz birinci yılını tamamlamak üzere…
Yaklaşık 4 aydır süren pandemi nedeniyle planlanan bazı faaliyetlerimizi bu süreçte gerçekleştirememiş olsak da önümüzdeki sezona kaldığımız yerden daha güçlü bir şekilde devam etmek istiyoruz. Bu vesileyle, Jıle Çocuk Kulübü etkinlikleri, Gençlik ve Kadınlar Komisyonu çalışmaları, dil kursları, düşünsel faaliyetler, sosyal sorumluluk projeleri, Burs Komisyonu çalışmaları, organizasyon ve etkinlikler, kurumsallaşma adına yapılan çalışmalar ve diğer tüm faaliyetlerimizi derneğimizin kimliği, duruşu ve söylemleri ile birlikte geçirdiğimiz bir yılı değerlendirebileceğiniz kısa bir anket çalışması gerçekleştirmiş bulunuyoruz.
Aşağıdaki linkte yer alan anketi birkaç dakikanızı ayırarak doldurabilir ve olumlu-olumsuz eleştirilerinizi, öneri ve değerlendirmelerinizi sunarak bizlere bu hususta katkı sağlayabilirsiniz. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederiz.
KAMUOYUNUN DİKKATİNE
Moskova’da gerçekleştirilen, masum sivilleri hedef alan menfur terör saldırısını şiddetle kınıyor, saldırıdan etkilenenlere acil şifalar diliyor, hayatını kaybedenlerin ailelerine ve yakınlarına en derin taziyelerimizi sunuyoruz.
MESLEK GRUPLARI İFTAR PROGRAMI
Ankara Çerkes Derneği meslek toplantılarına bu yıl da iftar programları ile devam ediyor. Ankara’da yaşayan benzer sektörlerde yer alan üyelerimizi bir araya getirmek, üyelerimiz arasındaki mesleki dayanışma ve dostluğu artırmak amacıyla düzenleyeceğimiz iftar programlarında tüm hemşehrilerimizi derneğimize bekliyoruz.
KAMUOYUNUN DİKKATİNE
Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan’ı basına yansıyan ve katıldığı programlarda sarf ettiği iddia edilen, toplumumuz hakkında kabul edilemeyecek anlamlar yüklü sözleri dolayısıyla şiddetle kınıyoruz.
FİTRE, ZEKAT ve BAĞIŞLARINIZLA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK OLUN!
Birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın ön planda olduğu Ramazan ayında fitre, zekat ve bağışlarınızı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz.
RUSTAM YAKHIKHANOV 10. ULUSLARARASI ÇAĞDAŞ SANAT FUARI RESİM SERGİSİ
7-10 Mart 2024 Tarihleri arasında 10. Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Ankara’da resim sergisi olan Çeçen Ressam Rustam Yakhikhanov’da bu fuarda resimlerini sergileyecek. Detaylı etkinlik programı ve bilet satın almak için artfairankara.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.