Ürdün'ün ünlü ekibi "Al Jeel" Türkiye'ye Geliyor
![Ürdün'ün ünlü ekibi "Al Jeel" Türkiye'ye Geliyor](uploads/haberler/al-jeel-poster-2022.jpg)
Ürdün'ün ünlü ekibi "Al Jeel" Türkiye'ye Geliyor
Ürdün Çerkes diasporasının ünlü dans ekibi “Al Jeel Al Jadeed Club” 12-21 Ağustos tarihleri arasında Ankara Çerkes Derneği’nin misafiri olarak ilk kez Türkiye’ye geliyor.
İlk gösterisini 13 Ağustos’ta yapacak topluluk Ankara ve Düzce başta olmak üzere diğer şehirlerde de Türkiye diasporası ile buluşacak.
13 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00’de Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek bu muhteşem gösteriye herkesi bekliyoruz. Davetiyeler ve turne programı ile ilgili detaylar yakında açıklanacaktır.
Уэрэд Жэщ - WORED GECESİ
Ankara Çerkes Derneği olarak, profesyonel sanatçılarımızın icralarıyla sahne alacağı Çerkes şarkı ve müziklerimize doyacağınız Wored Gecesi’nde siz değerli üyelerimizi aramızda görmekten onur duyarız.
AKP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TURGUT ALTINOK ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok derneğimizi ziyaret edecektir. 24 Mart Pazar günü saat 14:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
AKP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DUHAN KALKAN ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan derneğimizi ziyaret edecektir. 21 Mart Perşembe günü saat 20:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ PROGRAMIMIZA DAVETLİSİNİZ!
CHP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CAN GÜNER ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner derneğimizi ziyaret edecektir. 10 Mart Pazar günü saat 16:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.