TEŞEKKÜRLER BEDİE ÖLMEZ!
![TEŞEKKÜRLER BEDİE ÖLMEZ!](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/picsart_10-07-10.14.06.jpg)
TEŞEKKÜRLER BEDİE ÖLMEZ!
Derneğimizin emektarlarından ve kafeteryamızın sorumluluğunu 2012 yılından beri büyük bir özveri ile yürüten Çetav Bedie Ölmez ile yapılan sözleşme karşılıklı anlaşma yoluyla sonlandırılmıştır.8 yıl boyunca güleryüzü ve hoş sohbetiyle bizlere sıcak bir aile ortamını hissettiren, Ankara Çerkes Derneği ailesi içinde rahmetli eşi Şaguc Rahmi Ölmez ile birlikte özel bir yeri olan Çetav Bedie Ölmez'e derneğimize vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında da kendisini Ankara Çerkes Derneği ailesinin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyuyoruz.
Her şey için teşekkürler Bedie Ölmez...
Bir kez daha: Eline, emeğine sağlık...
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.